Cariere - Sisteme detectie si Alarmare la incendiu

Eşti aici

sediu

Societatea Industrial Cruman SRL Ploiesti

Cu o experienta de peste 20 ani in domeniul sigurantei la incendiu si cu o larga recunoastere la nivel national, lanseaza:

ANUNT DE RECRUTARE PERSONAL PENTRU CALIFICARE IN DOMENIUL CURENTILOR SLABI

SISTEME DETECTIE SI ALARMARE LA INCENDIU

CERINTE OBLIGATORII:

Liceul absolvit cu diploma de bacalaureat;
Permis categoria B;
Cunostinte in domeniul electric, montaj traseu electric;
Disponibil pentru deplasari frecvente;
Apt clinic si sanatos;
Persoana dispusa la efort intelectual si fizic;
Aspect ingrijit, comportament adecvat pentru lucru in echipa, limbaj civilizat;

OFERIM:

Contract de munca pe perioada nelimitata (cu perioada de proba de 3 luni);
Salariu net, de inceput, 2.000 LEI;
Curs de specializare certificat in domeniul- technician sisteme de securitate;
Bonuri de masa;
Plata orelor suplimentare;
Prime de sarbatori;
Plan asigurare pentru risc de sanatate; plan pensie facultative.

DESCRIEREA POSTULUI:

Realizarea traseelor de cabluri si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de detectie si alarmarela incendiu, conform proiectelor si cerintelor inginerilor de specialitate.
Instalarea de diverse echipamente specifice in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor.
Nota : Candidatii trebuie sa aiba domiciliul stabil in Municipiul Ploiesti sau zonele limitrofe.

Detalii la telefon: 0723.571.215 - Dl. Craciun Irinel